Kino Velenje
Več...
DC liga super ljubljenčkov
DC League of Super-Pets(ZDA)
animirana pustolovščina Sinhronizirano
petek, 30. september, ob 17.00
nedelja, 16. oktober, ob 16.00
sobota, 29. oktober, ob 17.00
redna predstava
otroška matineja
redna predstava
velika dvorana
velika dvorana
velika dvorana
Več...
Medieval
Medieval(Češka)
akcijski zgodovinski biografski film
petek, 30. september, ob 19.00
petek, 7. oktober, ob 17.00
redna predstava
redna predstava
mala dvorana
velika dvorana
Več...
Moonage Daydream
Moonage Daydream(ZDA, Nemčija)
biografski glasbeni dokumentarec
petek, 30. september, ob 20.00
petek, 7. oktober, ob 19.00
nedelja, 23. oktober, ob 18.00
redna predstava
redna predstava
redna predstava
velika dvorana
mala dvorana
mala dvorana
Več...
Jaz sem Zlatan
Jag är Zlatan - I Am Zlatan(Švedska, Danska, Nizozemska)
športna biografska drama
sobota, 1. oktober, ob 17.00
nedelja, 9. oktober, ob 19.00
sobota, 15. oktober, ob 17.00
sobota, 29. oktober, ob 19.00
redna predstava
redna predstava
redna predstava
redna predstava
velika dvorana
velika dvorana
velika dvorana
mala dvorana
Več...
Nasmeh
Smile(ZDA)
grozljivka
sobota, 1. oktober, ob 19.00
redna predstava
mala dvorana
Več...
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick(ZDA)
akcijska drama
sobota, 1. oktober, ob 20.00
redna predstava
velika dvorana
Več...
Zmajev jezdec
Dragon Rider (Nemčija, Belgija)
animirana pustolovščina Sinhronizirano
nedelja, 2. oktober, ob 16.00
ponedeljek, 10. oktober, ob 16.00
otroška matineja
redna predstava
velika dvorana
mala dvorana
Več...
Padec
Fall(ZDA)
triler
nedelja, 2. oktober, ob 18.00
redna predstava
mala dvorana
Več...
Prvič resnično srečna
After Ever Happy(ZDA)
romantična drama
nedelja, 2. oktober, ob 19.00
redna predstava
velika dvorana
Več...
Gajin svet 2
Gajin svet 2(Slovenija)
mladinska romantična komedija
ponedeljek, 3. oktober, ob 18.00
petek, 21. oktober, ob 17.00
redna predstava
redna predstava
mala dvorana
velika dvorana
Več...
Vorteks
Vortex(Francija, Monako, Belgija)
drama
ponedeljek, 3. oktober, ob 19.00
nedelja, 9. oktober, ob 18.00
filmsko gledališče
redna predstava
velika dvorana
mala dvorana
Več...
Pot v raj
Ticket to paradise(ZDA)
komedija
petek, 7. oktober, ob 20.00
sobota, 15. oktober, ob 20.00
nedelja, 23. oktober, ob 19.00
redna predstava
redna predstava
redna predstava
velika dvorana
velika dvorana
velika dvorana
Več...
Thor: Ljubezen in grom
Thor: Love and Thunder(ZDA)
akcijsko pustolovski film
sobota, 8. oktober, ob 17.00
redna predstava
velika dvorana
Več...
Divjaki
Divjaci(Hrvaška)
akcijska komedija
sobota, 8. oktober, ob 19.00
sobota, 15. oktober, ob 19.00
redna predstava
redna predstava
mala dvorana
mala dvorana
Več...
Minioni: Grujev vzpon
Minions: The Rise of Gru(ZDA)
animirana družinska pustolovščina Sinhronizirano
nedelja, 9. oktober, ob 16.00
sobota, 22. oktober, ob 17.00
otroška matineja
redna predstava
velika dvorana
velika dvorana
Več...
Za vedno skupaj
En même temps(Francija)
komedija
ponedeljek, 10. oktober, ob 19.00
filmsko gledališče
velika dvorana
Več...
Mala mama
Petite maman(Francija)
drama
nedelja, 16. oktober, ob 18.00
redna predstava
mala dvorana
Več...
Elvis
Elvis(ZDA, Avstralija)
biografska glasbena drama
ponedeljek, 17. oktober, ob 16.00
redna predstava
mala dvorana
Več...
Tam, kjer pojejo raki
Where the Crawdads sing(ZDA)
drama
ponedeljek, 17. oktober, ob 19.00
filmsko gledališče
velika dvorana
Več...
Amsterdam
Amsterdam(ZDA)
drama
sobota, 22. oktober, ob 19.00
nedelja, 30. oktober, ob 18.00
redna predstava
redna predstava
mala dvorana
mala dvorana
Več...
Črni Adam
Black Adam(ZDA)
akcijska pustolovščina
sobota, 22. oktober, ob 20.00
petek, 28. oktober, ob 17.00
redna predstava
redna predstava
velika dvorana
velika dvorana
Več...
Kung Fu tačke
Paws of Fury: The legend of Hank(ZDA)
animirana pustolovščina Sinhronizirano
nedelja, 23. oktober, ob 16.00
nedelja, 30. oktober, ob 16.00
otroška matineja
otroška matineja
velika dvorana
velika dvorana
Več...
Kraljica smeha
Comedy Queen(Švedska)
mladinska drama
ponedeljek, 24. oktober, ob 18.00
redna predstava
mala dvorana
Več...
Posrednik
Broker(Južna Koreja)
drama
ponedeljek, 24. oktober, ob 19.00
filmsko gledališče
velika dvorana
Več...
Olga
Olga(Švica, Francija)
športna drama
petek, 28. oktober, ob 20.00
redna predstava
mala dvorana
Več...
Pr' Hostar 2
Pr' Hostar 2(Slovenija)
komedija
petek, 28. oktober, ob 20.00
nedelja, 30. oktober, ob 19.00
redna predstava
redna predstava
velika dvorana
velika dvorana
Več...
Noč čarovnic se konča
Halloween Ends(ZDA)
grozljivka
sobota, 29. oktober, ob 20.00
redna predstava
velika dvorana
Več...
Najboljši rojstni dan
Best Birthday Ever (Švedska, Nizozemska, Nemčija)
film za otroke, 4+ Sinhronizirano
ponedeljek, 31. oktober, ob 17.00
počitniški kino
velika dvorana
Več...
Sprostiti pesti
Razžimaja kulaki(Rusija)
drama
ponedeljek, 31. oktober, ob 19.00
filmsko gledališče
velika dvorana
Mestna obina Velenje Festival Velenje Kino Velenje
Ministrstvo za kulturo RS Europa Cinemas Art kino mrea Slovenije EU Evropski socialni sklad